نور فاطمه noorfatemah
منوی دسترسی ها

سوره اسراء

جلسه یکم جلسه یکم جلسه دوم جلسه دوم جلسه سوم جلسه سوم جلسه چهارم جلسه چهارم جلسه پنجم جلسه پنجم جلسه ششم جلسه ششم جلسه هفتم جلسه هفتم جلسه هشتم جلسه هشتم جلسه نهم جلسه نهم جلسه دهم جلسه دهم جلسه یازدهم جلسه یازدهم جلسه دوازدهم جلسه دوازدهم جلسه سیزدهم جلسه سیزدهم جلسه چهاردهم جلسه چهاردهم جلسه پانزدهم جلسه پانزدهم جلسه شانزدهم جلسه شانزدهم جلسه هفدهم جلسه هفدهم جلسه هجدهم جلسه هجدهم جلسه نوزدهم جلسه نوزدهم جلسه بیستم جلسه بیستم جلسه بیست و یکم جلسه بیست و یکم جلسه بیست و دوم جلسه بیست و دوم جلسه بیست و سوم جلسه بیست و سوم جلسه بیست و چهارم جلسه بیست و چهارم جلسه بیست و پنجم جلسه بیست و پنجم جلسه بیست و ششم جلسه بیست و ششم جلسه بیست و هفتم جلسه بیست و هفتم جلسه بیست و هشتم جلسه بیست و هشتم جلسه بیست و نهم جلسه بیست و نهم جلسه سی‌ام جلسه سی‌ام جلسه سی و یکم جلسه سی و یکم جلسه سی و دوم جلسه سی و دوم جلسه سی و سوم جلسه سی و سوم جلسه سی و چهارم جلسه سی و چهارم جلسه سی و پنجم جلسه سی و پنجم جلسه سی و ششم جلسه سی و ششم جلسه سی و هفتم جلسه سی و هفتم جلسه سی و هشتم جلسه سی و هشتم جلسه سی و نهم جلسه سی و نهم جلسه چهلم جلسه چهلم جلسه چهل و یکم جلسه چهل و یکم جلسه چهل و دوم جلسه چهل و دوم جلسه چهل و سوم جلسه چهل و سوم جلسه چهل و چهارم جلسه چهل و چهارم جلسه چهل و پنجم جلسه چهل و پنجم جلسه چهل و ششم جلسه چهل و ششم جلسه چهل و هفتم جلسه چهل و هفتم جلسه چهل و هشتم جلسه چهل و هشتم جلسه چهل و نهم جلسه چهل و نهم جلسه پنجاهم جلسه پنجاهم جلسه پنجاه و یکم جلسه پنجاه و یکم جلسه پنجاه و دوم جلسه پنجاه و دوم جلسه پنجاه و سوم جلسه پنجاه و سوم جلسه پنجاه و چهارم جلسه پنجاه و چهارم جلسه پنجاه و پنجم جلسه پنجاه و پنجم جلسه پنجاه و ششم جلسه پنجاه و ششم جلسه پنجاه و هفتم جلسه پنجاه و هفتم جلسه پنجاه و هشتم جلسه پنجاه و هشتم جلسه پنجاه و نهم جلسه پنجاه و نهم جلسه شصتم جلسه شصتم جلسه شصت و یکم جلسه شصت و یکم جلسه شصت و دوم جلسه شصت و دوم جلسه شصت و سوم جلسه شصت و سوم
کلام جاودان
آیه تبلیغ، سند امامت و ولایت امیرالمؤمنین(ع)
یا أَیهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ ما أُنْزِلَ إِلَیكَ مِنْ رَبِّكَ وَ إِنْ لَمْ تَفْعَلْ فَما بَلَّغْتَ رِسالَتَهُ وَ اللَّهُ یعْصِمُكَ مِنَ النَّاسِ إِنَّ اللَّهَ لا یهْدِی الْقَوْمَ الْكافِرینَ.
ى پیامبر! آنچه از طرف پروردگارت بر تو نازل شده است، كاملًا (به مردم) برسان! و اگر نرسانی، رسالت او را انجام نداده‏اى! خداوند تو را از (خطرات احتمالى) مردم نگاه مى‏دارد و خداوند، جمعیت كافران (لجوج) را هدایت نمی‌کند.
+ ادامه مطلب
پند نیکان
حضرت فاطمه (سلام الله علیها)در تعریف امام علىّ (علیه السلام)فرمود
قالَتْ علیها السلام :وَ هُوَ الا مامُ الرَبّانى ، وَ الْهَیْكَلُ النُّورانى ، قُطْبُ الا قْطابِ، وَسُلالَةُ الاْ طْیابِ، النّاطِقُ بِالصَّوابِ، نُقْطَةُ دائِرَةِ الا مامَةِ.
او پیشوائى الهى و ربّانى است ، تجسّم نور و روشنائى است ، مركز توجّه تمامى موجودات و عارفان است ، فرزندى پاك از خانواده پاكان مى باشد، گوینده‌اى حقّگو و هدایتگر است ، او مركز و محور امامت و رهبریّت است.(ریاحین الشّریعة : ج 1، ص 93.)
+ ادامه مطلب
اوقات شرعی

ارتباط با ما
موسسه نور فاطمه زهرا (سلام الله علیها) نظرات و پیشنهادات شما دوستان عزیز را ارج می نهد و هر گونه نظری که بتواند به رشد کیفی و ارزشمند تر شدن این پایگاه کمک نماید را با آغوش باز پذیراست . شما با پر کردن و ارسال فرم زیر (و تکمیل مشخصات کامل در صورت نیاز به تماس ما) یا ارسال ایمیل به آدرس ذیل می توانید این نقطه نظرات را در اختیارمان قرار دهید.
09127599599
info@noorfatemah.org
درباره ما
مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت نور فاطمه زهرا سلام الله علیها با هدف نشر معارف اهل بیت علیهم السلام و با تمسک به حدیث ثقلین و به اهتمام جناب آقای مهندس جعفر بهگوی وجناب آقای دکتر محمد علی مجدفقیهی در سال 1390 ه.ش فعالیت خود را در شهر قم آغاز کرد. پس از گذشت مدتی کوتاه از تأسیس مؤسسه و راه اندازی ساختمان اصلی، هیئت علمی مؤسسه اهداف خود را در دو بخش پژوهش و آموزش تعیین کرد. این اهداف مبنی بر نشر معارف اسلامی در موضوع معارف شیعه و معتقدات مخالفان دین
ارسال نظرات